מצטרפים כחברים לאיגוד שכירים בעלי שליטה

הבית של בעלי החברות הפרטיות בישראל ונהנים ממגוון הטבות.​

למה צריך איגוד ??

האיגוד הינו עמותה רשומה שנוסדה על ידי חברים שהם בעלי שליטה בחברות בע"מ, ההתאגדות נוצרה בעקבות משבר הקורונה שבה נאלצנו להלחם על הגדרת מעמדם בעלי השליטה בחברות מעטים (זו ההגדרה ברשות המיסים) ולאללץ את הממשלה להכיר בפגיעה שלנו גם כבעלי עסקים וגם כשכירים בחברות הבעלותינו. המשבר היווה עבורינו טריגר חשוב להתאגד להלחם על עיוותים רבים נוספים שמכוונים אל בעלי שליטה, כיוטם אנו מנהלים שיח מול הרשויות, הוועדות בכנסת, שרים ועוד כל זאת כדי לדאוג לחברים אצלנו לשפר ולתקן את המגבלות שהכילו עלינו במשך שנים. בקורונה זכינו להצלחות רבות , הפכנו את ההחלטה השרירותית של רשות המיסים לפרשנות לחוק המענקים הסוציאליים והצלחנו לסייע ל 12 אלף בעלי שליטה שהוחרגו לקבל את המענקים. סייענו ואנו עדיין מסייעים לחברים מול רשות המיסים , ביטוח לאומי, הבנקים ועוד להלחם בעוולות שפוגעות בנו ובחברים. כל חברי הנהלת האיגוד פועלים בהתנדבות , וכל כסף שאנו מצליחים לגייס מיועד לטובת הליכים משפטיים , עתירות , לובי בכנסת ויחצ.

למה לי להצטרף ??

אם גם לך נמאס שמגבילים אותך ומפלים אותך לרעה מול התנאים להם זכאים העובדים שלך רק כי אתה גם בעל העסק בו אתה עובד מקומך איתנו. אם נמאס לך שמנהלים בשמך התאחדות התעשיינים וההסתדרות הסכמים קיבוציים וכופים עליך חוקים שאינם רלוונטיים לעיסוק שלך באמצעות צווי הרחבה מקומך איתנו. אם גם לך נמאס שהמדינה מנהלת את העסק שאתה הקמת בעבודה קשה ומכתיבה לך כל יום תקנות ורגולציות שפוגעות בעסק שלך וביכולת ההתנהלות שלך מקומך איתנו. אם גם אתה רוצה להיות חלק מארגון חזק שדילחם למען זכויותיך , יעזור לך לרכוש שירותים ומוצרים במחירים מוזלים , יהווה עבורך בית שיסייע לך מול הבירוקרטיה האינסופית מקומך איתנו. יחד אנחנו כח ונוכל לשנות ולהוות כוח מול הרשויות ומול ארגוני העובדים מול הרגולציה ונוכל להנות מארגון חזק שדואג גם לרווחת החברים.
מה מקבלים החברים באיגוד

1. חברות במועדון הצרכנות שלנו שנותן הנחות והטבות קבועות עד 20 אחוז הנחה בלמעלה מ 100 רשתות כולל רשתות מזון.
א. כרטיס אשראי מבית ישראכרט חינם לכל החיים.
ב. מתנת הצטרפות 75 שח למימוש במסעדות ורשתות נבחרות.
ג. החזר כספי בקניות און ליין ברשת.
ד. אפשרות לצרף בן/בת זוג חינם.
ה. דחיית חיובי מטח
ו. ביטוח נסיעות לחו"ל
ז. הטבות כניסה לטרקלין דן בנתבג.
ח הטבות באתר ש ל 1 + 1

לפרטים והזמנת כרטיס אשראי למועדון מועדון שב"ש  לקבלת קוד מועדון 
יש להרשם לאיגוד 

2. הטבה קבועה לבעלי שליטה ב BUYME

3. הטבה בחברת אקסטרא בונוס 12% הנחה ברשתות ו 7% רשתות מזון לפרטים

4. סיוע משפטי וחשבונאי לחברים במחירים מסובסדים כולל שעת ייעוץ אחת חינם       ומחיר מוזל לחברים על ידי מיטב רואי החשבון , יועצי מס ועורכי דין בישראל
5. טיפול וסיוע מול הרשויות לחברים.
6. הטבות רק לחברי האיגוד מול עסקים ונותני שירותים כולל בנקים (ההטבות מתעדכנות מעת לעת באתר)

7. שעת ייעוץ חינם אישית עם אלעד הדר יועץ עיסקי מהבכירים בארץ (למצטרפים הראשונים על בסיס מקום פנוי).

עלות ההצטרפות הינה סימלית בסך – 365 ש"ח לשנה.

כל ההכנסות הינן לטובת פעילות משפטית ולובי בכנסת.קבל

מתנת הצתרפות 75 שח
20% הנחה במבחר רשתות כולל כפל מבצעים

טופס הרשמה לחברי מועדון